İnsanımızın her alanda her zaman en iyisini hak ettiğine olan inancımızla yürüttüğümüz çalışmalarımız, belirlediğimiz takvim çerçevesinde meyvelerini vermeye devam ediyor.

En iyisini yapmak adına her geçen gün daha fazla gayret sarf ettiğimiz temel belediyecilik hizmetlerinin ötesinde; kültür, sanat spor, sağlık ve elbette eğitim alanında ortaya koyduğumuz proje ve çalışmalarla insanımıza dokunup, kentimize değer katmaya çaba harcıyoruz.

Yurdumuzda güzel İzmir'imize ve Karabağlar'ımıza şehir dışından gelen öğrencilerimiz için ailelerinin sıcaklığını aratmayacak, huzurlu ve güvenli bir ortamda geleceklerini sevgi ve başarı ile inşaa edebilecekleri bir yaşam imkanı sunulmaktadır.

Önemle vurguladığımız “Sosyal Belediyecilik” anlayışımızın bir göstergesi olarak öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte, son teknoloji ve modern çizgilerle dizayn edilen yurt projemiz geleceğin mimarı kız öğrencilerimizin eğitim hayatlarına katkıda bulunmak üzere hayata geçirilmiştir.

Yükseköğrenimde öğrenim gören kız öğrencilerimizin güvenle kalabilecekleri, geleceğe umutla ve güçlü adımlarla hazırlanabilecekleri Özel Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdumuzun halkımıza hayırlı olmasını dileyerek yarınlarımızın eğitimli kadınlarına sıcak bir yuva olması temennisiyle saygılarımı sunuyorum.